Tahhoka impulss

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Tahhoka impulss

Postitus Postitas sieraari » 16 Jaan 2009, 21:36

Probleem selline et vahtesin vana kella ploki mis oli ilma tahokata , uuema tahokaga variandi vastu , kõik muu hakkas toimima ,aga tahomeetri jaoks oleks impulssi vaja kuna originaalis see vajalik juhe puudu .El skeemi järgi peaks see juhe olema roheline ja minema süütepoolist jagajasse. Jagajasse küll mingit juhet ei näinud minemas .Proovisin rohelist juhet aga ei olnud kasu midagi. Mootoriks on 2.0 -dohc-.
Äkki oskab keegi targem aidata. :|

Teet01
aktivist
Postitusi: 435
Liitunud: 04 Apr 2006, 18:48
Asukoht: Tartu

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas Teet01 » 17 Jaan 2009, 13:15

Jagajasse ei lähegi. See sama roheline juhe peab ikka õige olema. Võibolla on sul midagi muud puudu.

Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas sieraari » 17 Jaan 2009, 19:27

Teet01 kirjutas:Jagajasse ei lähegi. See sama roheline juhe peab ikka õige olema. Võibolla on sul midagi muud puudu.
Proovisin seda rohelist juhet aga ei muutund midagi , el. skeemi järgi peaks juhe õige olema küll

Kasutaja avatar
legendaarne666
Klubi auliige
Postitusi: 552
Liitunud: 16 Okt 2007, 19:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas legendaarne666 » 17 Jaan 2009, 23:01

Vaata kas sul + ja - tulevad ikka tahoka peale. Iseenesest need peaks olemas olema pistikus ja vedada tuleb aind impuls süütepoolist. Ega sa juhet valesse kohta ei ühendanud tahokal? Endal sain küll kohe tööle :roll:

Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas sieraari » 18 Jaan 2009, 01:26

legendaarne666 kirjutas:Vaata kas sul + ja - tulevad ikka tahoka peale. Iseenesest need peaks olemas olema pistikus ja vedada tuleb aind impuls süütepoolist. Ega sa juhet valesse kohta ei ühendanud tahokal? Endal sain küll kohe tööle :roll:
Pluss ja miinus tulevad kindlasti kuna mudu teised näidikud ja valgus ei tohiks töötada.Kas sa mudu võtsid oma tahhokale impulsi otse süüte pooli rohelise juhtmed küljest ? Olen näinud et osadel just 2.0 dohc on süüte pooli juures mingisugune lisa junn küljes , minul aga puudub .See vast ei tohiks mõjutada midagi.Õigesti mäletan siis juhe sai ikka õigesse kohta küll , kuna see koht jääb ainukesena tühjaks , kuhu ühendada tuleb.

Kasutaja avatar
legendaarne666
Klubi auliige
Postitusi: 552
Liitunud: 16 Okt 2007, 19:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas legendaarne666 » 18 Jaan 2009, 02:14

sieraari kirjutas:
legendaarne666 kirjutas:Vaata kas sul + ja - tulevad ikka tahoka peale. Iseenesest need peaks olemas olema pistikus ja vedada tuleb aind impuls süütepoolist. Ega sa juhet valesse kohta ei ühendanud tahokal? Endal sain küll kohe tööle :roll:
Pluss ja miinus tulevad kindlasti kuna mudu teised näidikud ja valgus ei tohiks töötada.Kas sa mudu võtsid oma tahhokale impulsi otse süüte pooli rohelise juhtmed küljest ? Olen näinud et osadel just 2.0 dohc on süüte pooli juures mingisugune lisa junn küljes , minul aga puudub .See vast ei tohiks mõjutada midagi.Õigesti mäletan siis juhe sai ikka õigesse kohta küll , kuna see koht jääb ainukesena tühjaks , kuhu ühendada tuleb.
Ei mingit lisa junni ma sinna ei pannud ja töötab tänaseni.

Kasutaja avatar
Shmel
aktivist
Postitusi: 216
Liitunud: 12 Apr 2006, 20:34
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas Shmel » 18 Jaan 2009, 13:30

Kui sul -dohc-, siis sellel on vist W-ots genekast, mis annab impulsi, proovi võta sealt.
Sierra 1,8 TD 1991 - müüdud

Kasutaja avatar
sieraari
kasutaja
Postitusi: 198
Liitunud: 26 Nov 2008, 22:30
Asukoht: Nuustaku
Kontakt:

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas sieraari » 18 Jaan 2009, 19:18

legendaarne666 kirjutas:
sieraari kirjutas:
legendaarne666 kirjutas:Vaata kas sul + ja - tulevad ikka tahoka peale. Iseenesest need peaks olemas olema pistikus ja vedada tuleb aind impuls süütepoolist. Ega sa juhet valesse kohta ei ühendanud tahokal? Endal sain küll kohe tööle :roll:
Pluss ja miinus tulevad kindlasti kuna mudu teised näidikud ja valgus ei tohiks töötada.Kas sa mudu võtsid oma tahhokale impulsi otse süüte pooli rohelise juhtmed küljest ? Olen näinud et osadel just 2.0 dohc on süüte pooli juures mingisugune lisa junn küljes , minul aga puudub .See vast ei tohiks mõjutada midagi.Õigesti mäletan siis juhe sai ikka õigesse kohta küll , kuna see koht jääb ainukesena tühjaks , kuhu ühendada tuleb.
Ei mingit lisa junni ma sinna ei pannud ja töötab tänaseni.
Lisa junni all mõtlesin seda et äkki on sul see lisa junn tehasest tulles juba küljes et tahokas kohe tööle hakkas , olen mudu näinud et ühel -dohc--l väikest neljakandilist karpi kuhu vist süütepooli must juhe sisse jooksis ja kõrvalt kohe välja tuli ja läks kuskile edasi. Minul aga seda lisa junni süütepooli juures pole ,sellepärast äkki ei toimigi mul tahhokas.

Kasutaja avatar
Tehnic
fanaatik
Postitusi: 960
Liitunud: 10 Apr 2007, 21:55
Asukoht: Tallinn

Re: Tahhoka impulss

Postitus Postitas Tehnic » 18 Jaan 2009, 19:35

Shmel kirjutas:Kui sul -dohc-, siis sellel on vist W-ots genekast, mis annab impulsi, proovi võta sealt.
ma just tahtsin küsida et milleks genekal see W ots seal on :roll:
XR4 2.9i

Vasta