Tagurpidikäigu tulesid pole!

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
kalas
turist
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2009, 19:43

Tagurpidikäigu tulesid pole!

Postitus Postitas kalas » 17 Aug 2009, 12:45

Auto 87 aastast 2,0 74 kW. Mure siis sellepärast suur et see kuu peaks ülevaatusel ära käima. Muidu tagatuled (pidur, suund ja käigutuled) jukerdasid ka, aga need sai siis ülekäidud ja korda. Aga sellekäigus tagatulesid tööle ei saanud. Ka kaitsmed olen ülevaadanud need kõik korras.

Äkki oskab keegi nõu anada mis võiks viga olla ja mida saaks teha.

Jaanus
Klubi liige
Postitusi: 1729
Liitunud: 15 Juul 2007, 14:00
Nimi: Jaanus
Asukoht: Tallinn

Re: Tagurpidikäigu tulesid pole!

Postitus Postitas Jaanus » 17 Aug 2009, 16:58

vaata kasti külge minevad juhtmed üle
'89 3d 1,6
Sierra Cosworth is Bruce Springsteen

kalas
turist
Postitusi: 15
Liitunud: 16 Aug 2009, 19:43

Re: Tagurpidikäigu tulesid pole!

Postitus Postitas kalas » 25 Aug 2009, 16:08

Vaatasin kastikülge minevad juhtmed ka yle ja tekkis küsimus kuidas see käigukastiküljes olev ühedus kinni peaks olema (kas see on kuidagi keeratav või mõnelmuul moel kinni). Ma proovisin nii ülalt kui alt poolt seda kinni suruda aga see eritiei õnnestund. ja minu arust on seal enne mind keegi käinud (alumiinium paber mis seal põhja all on, selles on auk sisse tehtud). Aga üldiselt see eriti tiheddalt seal kinni pole. Otsik ise oli selline 2 väikest nuppu ja keskel vedru. Ja peale seda ka ei saanud tagurpidi tulesid tööle. On veel nõuandeid?

martint
kasutaja
Postitusi: 166
Liitunud: 28 Juun 2009, 15:40

Re: Tagurpidikäigu tulesid pole!

Postitus Postitas martint » 31 Aug 2009, 00:39

Võta näiteks tagutuledel pistikud maha ja käi kõik viili/liivapaberiga üle. Mul omal oli suunatulega selline jama et vilkus koos pidurdustulega vaheldumisi. Võtsin Pistiku lahti ja puhastasin korralikult ära ja nüüd töötab nagu uus! :wink:

Vasta