K:Tahhoka ühendus

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Vasta
Kasutaja avatar
Morze
turist
Postitusi: 18
Liitunud: 03 Juun 2006, 14:39
Asukoht: Tallinn- Viimsi vald
Kontakt:

K:Tahhoka ühendus

Postitus Postitas Morze » 20 Juun 2006, 17:58

kuida ma teen nii et see mul hakkakst töötama`? mul originaalis ilma tahhokata kellad aga tahan sinna sisse topida GHIA kellad ... mis on vaja ümber teha ?

ghost

Postitus Postitas ghost » 13 Juul 2006, 08:24

tegelesin eile just täpselt samasuguse probleemi lahendusega. mul ka originaalis ilma tahokata ja tahtsin GHIA kellad panna. esimene asi, mis välja tuli olid erinevad pistikud ja ka elektroonika on täiesti erinev. lõikasin siis pistiku ära ja üritasin teist pistikut juhtmestikule külge ajada, kaablite värvid olid üldjuhul samad (st. kellaplokis täitsid sama funktsiooni). mõned värvid olid ka täitsa erinevad, aga kellade skeemi uurides sai põhimõtteliselt teada, mida omavahel ühendada. põhiline laks on see, et tahokas tööle ei hakka kuna üks juhe on juures, mida originaalis autol juhtmestikus läbi viidud pole. ma arvan, et tahoka andur ise vms. on olemas küll, aga juhet selle juurde ei vii. ja põhiline laks on see, et kellades pooled asjad ka tööle ei hakanud ja enam ma ei saa kella ka regullida (digitaalne) :D

kui keegi targem oskab midagi soovitada, siis oleks väga hea.

ghost

Postitus Postitas ghost » 17 Juul 2006, 12:23

ise küsin, ise vastan.
sain tahhomeetri nii tööle, et ühendasin ta süütebooli rohelise juhtme külge (üldiselt on 2 juhet, must ja roheline). natukene valetab küll teine aga ligikaudseid andmeid näitab.

sirru
turist
Postitusi: 18
Liitunud: 04 Apr 2006, 21:36
Asukoht: liikuv

Postitus Postitas sirru » 27 Sept 2006, 12:46

sellline mure, et tahokas on, aga enamast ei tööta. minukäes on ta ainult 3 korda tööle hakkand ja iga kord jumala lambist- sõidad ja järsku hüppab tahoka osuti üles ja töötab nii kaua, kuni süüte välja keeran. oskab äkki keegi aidata, kus võib probleem olla
Idiotism: loota paremaid tulemusi, tehes homme samu tegevusi samal viisil kui eile.
Ainus, mida tuleb karta, on hirm. Roosvelt

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tamar » 27 Sept 2006, 15:34

sirru kirjutas:sellline mure, et tahokas on, aga enamast ei tööta. minukäes on ta ainult 3 korda tööle hakkand ja iga kord jumala lambist- sõidad ja järsku hüppab tahoka osuti üles ja töötab nii kaua, kuni süüte välja keeran. oskab äkki keegi aidata, kus võib probleem olla
Sama asi ja palju aastaid juba:D vahest töötab vahest mitte
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Vasta