esituled hõõguvad??

Tuled, juhtmestik, elektroonika
Kasutaja avatar
kriimsilm
aktivist
Postitusi: 219
Liitunud: 01 Juun 2007, 19:44
Asukoht: tallinn-keila
Kontakt:

Postitus Postitas kriimsilm » 01 Nov 2007, 00:12

tarmo kirjutas:kui värvisid siis see oli viga ja hakka otsima omale uusi tulesid, ma ju ütlesin et pese. ja pesta tuleb õrnalt et ta ei läheks matiks
läigib nagu beebi pepu parem kui enne:D

Kasutaja avatar
kriimsilm
aktivist
Postitusi: 219
Liitunud: 01 Juun 2007, 19:44
Asukoht: tallinn-keila
Kontakt:

Postitus Postitas kriimsilm » 01 Nov 2007, 00:13

tarmo kirjutas:ainus asi mis sind natukene aidata võib kui värvisid on see kui ostad kroom värvi ja lased üle, et reflektor peab ju näitamiseks peegeldama. kuid uued on ikka siis vaja
kroomiga ma ju värvisingi:D ja tulemus ideaalne võrreldes sellega mis ennem oli:D

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Postitus Postitas Tarmo » 01 Nov 2007, 10:04

ja kuidas öösel on?

Kasutaja avatar
kriimsilm
aktivist
Postitusi: 219
Liitunud: 01 Juun 2007, 19:44
Asukoht: tallinn-keila
Kontakt:

Postitus Postitas kriimsilm » 01 Nov 2007, 15:54

tarmo kirjutas:ja kuidas öösel on?
tunduvam parem kui ennem igatahes:D

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 01 Nov 2007, 21:03

fag kirjutas:
Dexter kirjutas:kui juba tuledest jagu said..siis mul olemas kasutatud aga töötavad tuled...pimedas nendega hätta ei jäänud..ainuke asi et tagumised plastikud natuke puru mõlemal...seega..kui soov ja tallinna inimene...siis võiksin sulle järgmiseks nädalaks nad tallinna tuua....ja annan ära nad odavalt..no..nii Ca 250eek mõlemate eetst kokku..:)
teeme nii järgmine nädal aga kuskandis muidu liigud jne ma liigun igalpool linnas ringi vaatame kuidas asjad kulgevad aga mis olukorras reflektorid on muidu?
reflektorid olid minu mäletamist mõõda ok..kuid eks kaen üle...ja annan märku... tallinnas liigun palju pelgulinnas,õismäel ja lasnaka läheduses...st. peterburi mnt alguses..:D

Kasutaja avatar
legendaarne666
Klubi auliige
Postitusi: 552
Liitunud: 16 Okt 2007, 19:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas legendaarne666 » 01 Nov 2007, 21:10

Olen kah seda kroomvärviga reflektorivärvimist proovinud :lol: .Alguses on nagu päris hea aga ainult natukeseks sest kroomvärv ei kannata kuuma ja külma jne.Mõraneb ära ja hakkab kooruma :shock: .
Oma sirjel võtsin tuled lahti ja puhastasin reflektorid-klaasid aknapesuvedelikuga ära.Pirnid vahetasin ka ära ja nagu uued on nüüd 8)
:!: Suunatule reflektor läks küll peeti ja kroom hakkas maha tulema.

Vasta