dohci sidur

Kapotialused jutud
Vasta
-Marko-
turist
Postitusi: 14
Liitunud: 16 Aug 2009, 17:39

dohci sidur

Postitus Postitas -Marko- » 22 Mai 2012, 23:17

Tere Fordirahvas!
Oleks teie tarka nõu või häid soovitusi vähekene tarvis. Nimelt on käsil DOHCi väike turbotamine, ei midagi suurejoonelist küll, kuid paneb kukalt kratsima vahest. Häda on siduriga, oleks vaja vastupidavamat sidurit. Targemad mehed rääkisid, et võib esimese matsuga pilbasteks lennata. Küsimus ongi, et kas on DOHCle pakkuda mingeid alternatiive? Olen mõni õhtu katsunud otsida midagi ,kuid tulutult.
Pole eriline spetsialist sellel alal ja kokku puutunud nende asjadega nii palju.

mõni pilt ka, kui kellelegi huvi pakub. Mainin ära, et tegu on siis Taunusega millele siis 2.0 vabalthingav sai paar aastat tagasi peale aretatud
Pilt
Pilt
Viimati muutis -Marko-, 24 Mai 2012, 19:05, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: dohci sidur

Postitus Postitas Tarmo » 23 Mai 2012, 07:45

mees kellele meeldivad katsumused :D
ma einäe põhjust miks peaks sidur pilbasteks lendama, ja ma ei näe ka et ohc sidur oleks teistsugune ses mõttes.
aga alternatiiv on lasta pidurimeistril paremad katted peale panna siis

-Marko-
turist
Postitusi: 14
Liitunud: 16 Aug 2009, 17:39

Re: dohci sidur

Postitus Postitas -Marko- » 23 Mai 2012, 19:01

Mis teha, kui inimesel on igav ja palju aega:) Kindlapeale tulevad mõtetud plaanid, mis võivad teoks saada. Kahjuks enam pooleli ei taha jätta, kui niikaugel oma "saavutusega" olen! Eks siis esimese sõiduga näha ole, mis juhtub, kas asi on üldse ennast õigustanud.

Kasutaja avatar
alar64
aktivist
Postitusi: 356
Liitunud: 05 Okt 2009, 10:18

Re: dohci sidur

Postitus Postitas alar64 » 24 Mai 2012, 09:03

Sidur vaevalt laiali kohe lendab,seimese hooga hakkab ikka läbi libisema.
Aga olen näinud ka laiali lennanud sidurikettaid.
Alternatiiv oleks vasti tugevama survejõuga korv,või siis otsida cossu või mingi säärase komplekt,ning kui vaja siis nats ringi teha,täpselt ei tea sobivust.Äkki teine hooratas või midagi sellist.

Vasta