pöörded jupsivad?

Kapotialused jutud
Vasta
valmar
kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 02 Sept 2006, 18:25
Asukoht: järvamaa

pöörded jupsivad?

Postitus Postitas valmar » 29 Mär 2007, 21:04

Olen siin küll analoogseid teemasid läbi lugenud aga pole eriti kohale midagi jõudnud.probleem siis selline:viimasel ajal on juhtuma hakanud selline väärk et algul kipub nagu tühikäigul välja surema aga kui veidi gaasiga mängida siis seda ei juhtu ja hiljem kui ikka parajalt seda 2.0 DOHC i pöördesse ajada siis hakkab normaalselt jälle tööle,tiksub umbes 1000 pööre peal ja üle veits.Samas olen siin hoolega starterit maha võtnud äkki on juhtunud et olen kuhugi vastu läinufd aga see on ainult minu arvamsu?????Oskab keegi siin nõu mulle anda,sest vahepeal siin oli mul selline jama aga siis kadus jälle vahpeal ära ja nüüd tekkis jälle selline probleem????Tean et dohc mootorit siin ise ei tasu näppima hakkata kuna suht keeruline asjandus:D

Kasutaja avatar
tann
fanaatik
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Dets 2006, 19:43

Postitus Postitas tann » 29 Mär 2007, 22:36

mul oli kh umbes sama teema :D kuni selleni, et sõitsin 3pütaga mõnda aega :D aga viga oli selles, et pihusti juhtmed ei andnud korralikult ühendust :P aga proovi igast juhtmeid ja pistikuid mootori käimise ajal liigutada vms...
tundub, et sierral on tihti igast jamasid juhtmete ühenduste ja isolatsiooni pärast. vähemalt minu omal on olnud 8)

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 30 Mär 2007, 13:40

tann kirjutas:tundub, et sierral on tihti igast jamasid juhtmete ühenduste ja isolatsiooni pärast. vähemalt minu omal on olnud 8)
sierral jah kahjuks palju probleeme elektrisüsteemiga...paljudel suunatuld näidates vilguvad ka teised (just tagumised) tuled....ja pisemagi niiskusega võib olla mootori töös jamasid...

valmar
kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 02 Sept 2006, 18:25
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas valmar » 30 Mär 2007, 17:14

täitsa usun,kuna ostes uue elektriakende lülitite bloki arvasin,et jess nüüd saan aknad tööle aga näe võta näpust enam ei tule voolugi lülititesse:D

sierra87
aktivist
Postitusi: 249
Liitunud: 19 Jaan 2007, 17:14
Asukoht: valgamaa
Kontakt:

Postitus Postitas sierra87 » 30 Mär 2007, 21:54

sierral jah kahjuks palju probleeme elektrisüsteemiga...paljudel suunatuld näidates vilguvad ka teised (just tagumised) tuled....ja pisemagi niiskusega võib olla mootori töös jamasid...




tagu tulede mass tuleb üle vaadata;)
ja see et niiske ilmaga sõita saaks peavad küünlajuhtmed korralikud olema mitte teibiga parandatud

Kasutaja avatar
Dexter
Klubi liige
Postitusi: 1392
Liitunud: 20 Okt 2006, 19:08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Dexter » 30 Mär 2007, 22:39

sierra87 kirjutas:ja see et niiske ilmaga sõita saaks peavad küünlajuhtmed korralikud olema mitte teibiga parandatud
Dexter just hiljaaegu ostis uued küünlajuhtmed..:)..aga need vist kolivad homme ümber järgmisele sirtsule..:D

valmar
kasutaja
Postitusi: 68
Liitunud: 02 Sept 2006, 18:25
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas valmar » 02 Apr 2007, 21:48

vahepeal uudiseid niipalju,et el.aknad jälle korras:d nimelt sai uus vool toodud läbi sigareti süütaja ja kõik toimib ideaalselt.Isegi mootor pole enam sellist jama mulle näkku pannud,et ei hakka korralikult tööle.

Vasta