vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
-Eero-
aktivist
Postitusi: 274
Liitunud: 02 Nov 2008, 01:49
Asukoht: Harjumaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas -Eero- » 06 Veebr 2013, 01:42

Ma kuulan enamasti sõidu ajal plaadi pealt Jacksonit, Dagö't, Vennaskonda ja palju muud. Kui plaat üle viskab, siis läheb Uuno raadio või mis raadiokanal parasjagu sahinata mängib :D
Ja nagu elu on näidanud, siis Sierras võiks olla Mati Nuude plaat või kassett. Nostalgiahetkede jaoks. :lol:

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas oliver85 » 06 Veebr 2013, 02:22

mul oleks vaja karbussiga v6 komplektset mootorit kasti ja muuga

Kasutaja avatar
viltz
turist
Postitusi: 16
Liitunud: 07 Veebr 2010, 23:38

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas viltz » 06 Veebr 2013, 10:50

mul oleks vaja esistanget aga keegi isegi ei paku siin ja kui ps-i paned siis ei vastata ka , eks peab romulasse minema

oliver85
fanaatik
Postitusi: 721
Liitunud: 06 Juun 2010, 10:52
Asukoht: PÄRNU
Kontakt:

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas oliver85 » 06 Veebr 2013, 12:15

sierra stange on talvel kuum teema üldiselt :)

Kasutaja avatar
siim_o
Klubi liige
Postitusi: 569
Liitunud: 29 Okt 2009, 10:38

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas siim_o » 06 Veebr 2013, 15:26

Mul vedeleb üks mkII esistange kest, millel kinnitused koos selle pehme sisuga puudu
Saad niisama, kui soovi
Sierra 24V coupe - ajalugu
Probe RWD 2,3T

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 06 Veebr 2013, 16:09

sõimama hakkasid siin tarmo sina, mina ainult vastasin sellele.
ja isegi kui su iq peaks olema kõrgem kui Kivisaarel, siis nagu näha pole see sind eriti kuhugi viinud, Kivisaar on sinust mitu korda tegijam, mitu korda kuulsam, mitu korda rohkem teeniv jne.
See räägib enda eest.


Oma autos ma kuulan ka tavaliselt plaati, mõnikord panen raadiot, kui vaja.
Aga tööl kuulan raadiot.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 06 Veebr 2013, 20:51

esimene post kus mindi isiklikuks, enne oli arutelu ainult skyplussi teemal mitte sinu kohta
AlarT kirjutas:mõttetu hala nende kallal.
Sa bomsch ajad ise täielikku iba praegu ja ei jaga üldse teemat.
Ajavad just täitsa head juttu, lihtsalt vahepeal läheb kivisaar liiga ülbeks jne.
Aga muidu on täitsa ok.
Ega tegemist ei olegi mingi hariva asjaga, see lihtsalt meelelahutus, teeb tööl olemise lõbusamaks.
Rahva teemal räägivad nad väga palju, lihtsalt kivisaar on rahvast natuke kaugel tihti, aga mitte alati.

Olen 5 aastat kuulanud nende hommikuprogrammi, tean millest räägin.
kuna keegi vedu ei võtnud alart'ga saagimises siis läks ta uuesti isiklikuks selle postiga
AlarT kirjutas:sa oled ise üks põmmpea Tarmo, ära solva neid ega mind niimoodi.
Kui sina ei oska head asja hinnata ja seda õigesti kuulata, siis hoia oma suu palun kinni.
Hommikuprogramm on meelelahutus, mitte mingi õppematerial ega dokfilm, aga paistab ,et sinu aju nii kõrgele ei küündi.

Sul ei ole vaja olla nii ülbe ja sõimata.

Muusika pärast ma raadiot väga ei kuula, kuna vähemalt 50% ajast ei tule raadiost kuulatavat muusikat.
Siis 40% ajast tuleb kuulatavat muusikat ja 10% ajast tuleb head muusikat.
Parimad lood tulevad tavaliselt reede ja laupäeva õhtuti.

See käib siis kõigi raadiojaamade kohta suht koht.
Õnneks skyplusis taastus nüüd vana laulu rubriik ja sealt tuleb nii mõnigi kord päris hea lugu.

Skyplusi üks viga on see, et suure osa ajast ta kordab kogu aeg oma uute laulude etetabelit, mille muusika on minu arvates tavaliselt suht mittekuulatav.

Teinekord, kui hommikuprogrammi ei ole klõpsin 6 raadiojaama vahet ja kuskilt ei tule head muusikat, siis lõpuks leian mõne hea loo, kuniks seegi otsa saab.
ja ka peale neid postitusi on minu postitused tunduvalt tagasihoidlikumad kui alart omad, vähemalt minu silme läbi.

tulles nüüd selle teema juurde
AlarT kirjutas:sõimama hakkasid siin tarmo sina, mina ainult vastasin sellele.
ja isegi kui su iq peaks olema kõrgem kui Kivisaarel, siis nagu näha pole see sind eriti kuhugi viinud, Kivisaar on sinust mitu korda tegijam, mitu korda kuulsam, mitu korda rohkem teeniv jne.
See räägib enda eest.


Oma autos ma kuulan ka tavaliselt plaati, mõnikord panen raadiot, kui vaja.
Aga tööl kuulan raadiot.
siis päriselt arvan et kivisaare iq on väga kõrge, aga noh see ei tähenda et ta kuskilt otsast normaalne on.
kui sa ikka veel pole välja uurinud mis iq on siis võin sulle niiplaju öelda et see ei garanteeri edukust ega anna haridust.
kuid vaatamata kõigele olen ma oma eluga rahul, mul on kolm vahavat last, mul on armastav elukaaslane, mul on palk piisav et palgapäevani ära elada ja samas ka panga ori olla, mul on ökonoomne ja usaldusväärne pereauto ning ka hobiautod. mida veel niiväga tahta. jah vbl tõesti miljon raha teeks kõik paremaks ... vbl

Kasutaja avatar
IvoK
sõltlane
Postitusi: 2070
Liitunud: 23 Apr 2006, 10:42
Asukoht: Järvamaa-Tallinn.

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas IvoK » 06 Veebr 2013, 21:53

Mina kuulan raadiotest, Power-it, Sky-d Staar-i eks mõni vast on veel, kuidas kunagi.

Plaate kuulan rohkem suvel, talvel on autoga sõitmine viimasel ajal üldse hädapärast (talvel pole vist seda plaadi meeleolu.) . Muidu kuulan kõike praeguse aja hitte pm igas valdkonnas ja kuulan ka vanemat nt cc cäts, modern tooking sandra jne. Nii et erilisi eelistusi pole. 8)
Sierra 2.0i 85a
Sierra 2.0i 93a
Probe 2.5 96a
M3 1.6 04a
Sierra 2.0i 92a
Mondeo 2.0 103 11a

Wiggle
turist
Postitusi: 33
Liitunud: 09 Okt 2012, 18:20

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Wiggle » 06 Veebr 2013, 23:34

probleem järgmine : sierra 2,0 ohc mootori temperatuur läheb kole kõrgeks ja lõdvikud leiged .Ringlus ka peaaegu puudub milles probleem ? veepump? termostaat? salongi soojendab hästi .

Kasutaja avatar
viltz
turist
Postitusi: 16
Liitunud: 07 Veebr 2010, 23:38

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas viltz » 07 Veebr 2013, 00:18

jahutusvedelikku ikka on w ? õlipump teeb äkki seda nalja aga pole kindel .Minu autol läheb alles siis sinna kui 2-3 käiguga piirajas burnouti teha suvel mingi 1-2 minti

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 07 Veebr 2013, 01:10

termostaati prooviks esimesena

Kasutaja avatar
AlarT
sõltlane
Postitusi: 1394
Liitunud: 26 Mär 2007, 17:51
Asukoht: Tallinn

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas AlarT » 07 Veebr 2013, 14:25

Tarmo, ma küll sinu iq-d ei usu, sest ilmselgelt on ju näha, et see postitus, mille sa mul välja tõid, seal alustas bomsch ja mina lihtsalt vastasin.

Vaata Tarmo, sa võid eluga rahul olla, aga fakt on see, et Kivisaar on sinust kordades tegijam, ometi teed sa Kivisaart maha ja väitsid, et tal madal iq ja sinu oma kõvasti kõrgem.
Sinu eluga rahul olu ei muuda seda fakti, et Kivisaar on sinust tegijam, ehk sa kadedusest sõimadki teda, nagu kahjuks paljudele eestlastele kohane?



Kui nüüd rääkida probleemist, et mootor kuumaks läheb ja lõdvikud leiged, siis minul oli kunagi sama probleem, termostaat oli tagurpidi sees, teine variant on termostaat kinni.
Kui salongi ilusti sooja õhku annab, siis kahtlen, et veepump tuksis on, aga välistada ka ei saa.
Mäletan, et mul oli kunagi pool veepumba toru umbes kah, katlakivi vist.
Sierrat enam pole, aga unustanud teda ka pole.

Kasutaja avatar
Kups
fanaatik
Postitusi: 933
Liitunud: 12 Okt 2008, 02:10
Asukoht: Lääne, Harju- ja Järvamaa

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Kups » 07 Veebr 2013, 15:45

keegi tark oskaks öelda midagi lpg vs cng kohta?
kups (ättt) mbgrupp. ee
56 158 990

Kasutaja avatar
Jaan
sõltlane
Postitusi: 1167
Liitunud: 03 Veebr 2007, 22:57

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Jaan » 07 Veebr 2013, 16:11

AlarT:
Hullumajas on 3 lolli- Hitler, Stalin ja Jumal. Nad vaidlevad omavahel, kes on tegijam.
Vastus on- medõde!
Pilt
Sierra Is

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: vaba teema, kuid jääme viisakaks

Postitus Postitas Tarmo » 07 Veebr 2013, 17:12

lpg km hind on tunduvalt suurem kui cng oma, aga cng tanklaid on vist hetkel ainult tartus tallinnas ja pärnus. pidi tulem aka viljandi ja narva. kuna minu sihtpunktid on cng kaetud siis mina võtaks cng'ga masina

alart'le soovitaks prille, või siis lugegu igat sõna lauses mitte üle ühe :D
Tarmo kirjutas:...ma usun et ta on tark, kuid mulje jääb küll nagu oleks iq 75. ...

Vasta