vaba teema, kuid jääme viisakaks

vaba teema, mula ja pläma...
Vasta
Kasutaja avatar
xr4
fanaatik
Postitusi: 833
Liitunud: 08 Okt 2006, 21:40
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas xr4 » 23 Mär 2008, 00:30

tamar kirjutas:
xr4 kirjutas:
tamar kirjutas:Jah lund ikka on küllalt. Ahvid soola ei raatsi panna maha, hoiavad kokku.
see ju väga hea, et ei raatsi-kellele seda soola veel vaja rikub auto ära ja sõidulõbu

Sõidulõbu jah sõidavad ennast surnuks jälle muud ei midagi.
ei noh kellele neid tebiilikuid ikka on vaja, kui sõita ei mõista siis tuleks piirduda ühistranspordiga!
lihtsalt kahju on mõelda et tänu nende tebiilikutele kannatavad ka korralikud kodanikud
XR4iPilt

tamar
Moderaator
Postitusi: 1978
Liitunud: 03 Apr 2006, 18:12
Asukoht: Tartu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas tamar » 23 Mär 2008, 00:40

Mõtlesingi just seda et jälle sõidab mingi lammas kellegi surnuks endal midagi viga pole. Ja täispeaga jorsid libedaga veel ohtlikumad. A noh mis seal ikka, pannakse 18tuhhi traffi, hakkab 5kr kaupa maksma ja pole hullu.

Kes teab palju aavo viiol oma papist mis tuuri pani tagasi on maksnud :D ?
Ford Sierra 2,9 V6 Cosworth Ghia 143kw 1989a ootamas oma aega
Transitipeale üleläinud...

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Jaanis » 23 Mär 2008, 10:38

Suverehvid on juba kolmandat nädalat all ja eile lõpuks õnnestus teha esimene spinn ja teelt väljasõit (Avensisega). Pimedas ei näinud kahjustusi ja hommikul pole veel vaatamas käinud, et kas juhtus midagi või läks õnneks.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Tarmo » 23 Mär 2008, 21:59

tamar kirjutas:Krt kesse tark oli et tegi süsteemi et üle 2 emotsiooni eilase toppida
Mina panin. Mis siis?
Närvidele lihtsalt käis kuidas iga tainas ladus sõnade asemel sada emotikoni ja siis pidid selles sõnumi välja lugema. Emotikone võite rahulikult msn'is kasutada niipalju kui kulub.

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Tarmo » 23 Mär 2008, 23:51

aga mina käisin eile ffe/sc liikmetega saunas ja piljardit mängimas ja kõik nad olid sierrade omanikud :D
Tänan lõbusa õhtupooliku eest Kerstit, Raini, Jaanist, Keidit, Bomschi ja Tinavile

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas kersti » 24 Mär 2008, 00:09

tarmo kirjutas:aga mina käisin eile ffe/sc liikmetega saunas ja piljardit mängimas ja kõik nad olid sierrade omanikud :D
Tänan lõbusa õhtupooliku eest Kerstit, Raini, Jaanist, Keidit, Bomschi ja Tinavile
kes see ikka pidu teeb, kui ise ei tee

Kasutaja avatar
Priit
Moderaator
Postitusi: 1164
Liitunud: 30 Apr 2006, 03:01
Asukoht: tartu/põltsamaa

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Priit » 26 Mär 2008, 10:15

Väga hull talv on ikka! Tartu linnas suht naljakas liigelda. Või no mis liigelda, ukerdada oleks õigem sõna hoopis :D Tänavad poole kitsamad, väiksematel teedel ja parklates autod kinni jne. Napilt jõudsin õigel ajal tööle.
Päeva heategu ka tehtud-hommikul sõitsin põltsamaalt tartu poole ja nägin kuidas üks noorpaar ei saa mitte kõrvalteelt maanteele. Jätsin siis auto seisma ja läksin appi tõukama. Naksti auto väljas ja endal ka hea tunne kohe :P

PS! Jube keeruline ja ebahuvitav on esiveolisega sõita libedaga ...
Mees peab nii palju jooma, et naine taararahast lõdvalt ära elaks!

2emty
kasutaja
Postitusi: 182
Liitunud: 11 Veebr 2007, 16:18
Asukoht: Läänemaa

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas 2emty » 26 Mär 2008, 17:37

italianopriit kirjutas: PS! Jube keeruline ja ebahuvitav on esiveolisega sõita libedaga ...
Kässar peab ikke 90-kraadise nurga all olema :lol:
ja kui käsipidur ei tööta võid ka raudkangi kasutada :mrgreen:

Kasutaja avatar
karvaendel
kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 27 Nov 2006, 23:41
Asukoht: Pärnu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas karvaendel » 26 Mär 2008, 19:04

Pärnus on ka ikka mega lumi maas ja teed on jumala jääs. Nii kui kodu väravast välja sain oli külg ees ja peale seda aint külg ees olengi liigelnud. No ikka väga mõnus on :)

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Jaanis » 26 Mär 2008, 20:19

Krt, kui mu uus Sierra praegu ainult liiguks :twisted:

kersti
Klubi auliige
Postitusi: 1213
Liitunud: 27 Okt 2006, 10:33
Asukoht: Tallinn

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas kersti » 26 Mär 2008, 20:35

Jaanis kirjutas:Krt, kui mu uus Sierra praegu ainult liiguks :twisted:
..ütles Jaanis ja tormas garaazi Sierrat keevitama :D

Kasutaja avatar
Jaanis
fanaatik
Postitusi: 654
Liitunud: 05 Apr 2006, 03:38
Asukoht: Harjumaa, Kiisa

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Jaanis » 26 Mär 2008, 21:02

Kui midagi juhtub, siis alles järgmine kolmapäev. Homme hommikust kuni esmaspäeva õhtuni on hea kui öösel mõne tunni magada saaks. Täna tegin ainult nii palju, et kaevasin Sierra lumehangest välja.

Kasutaja avatar
karvaendel
kasutaja
Postitusi: 191
Liitunud: 27 Nov 2006, 23:41
Asukoht: Pärnu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas karvaendel » 26 Mär 2008, 21:45

Jaanis kirjutas:Täna tegin ainult nii palju, et kaevasin Sierra lumehangest välja.
No siis sul suurem töö juba tehtud ju :mrgreen:

Kasutaja avatar
Tarmo
Klubi juhatus
Postitusi: 9090
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:26
Nimi: Tarmo
Asukoht: Tartu-Abja-Pärnu

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas Tarmo » 26 Mär 2008, 22:31

italianopriit kirjutas:...Päeva heategu ka tehtud-hommikul sõitsin põltsamaalt tartu poole ja nägin kuidas üks noorpaar ei saa mitte kõrvalteelt maanteele. Jätsin siis auto seisma ja läksin appi tõukama. Naksti auto väljas ja endal ka hea tunne kohe...
minu hommik hakkas sedasi et astusin uksest välja ja kohe ühte passatit lükkama, siis aitasin ühe opeli liikuma saada, see järel pühkisin oma ja naise auto lumest puhtaks. Siis oli üks kaubik mul ees mille sain juba ära tõugatud, kuid siis üks tainas tuli talle vastu kitsal majadevahelisel teel ja ta pidi jäll tee äärde võtma ning jäi kinni. Juht lasi siis kõik sõiduautod minema keda ta takistas kaasaarvatud mind, kuid ma läksin eemale parklasse vaid kontrollima kas mul köie jupp on kaasas, kuna oli siis lasin tagurpidi ta kaubiku juurde tagasi ja üritasime sedasi teda liikuma saada, kuid tolku oli vähe, kutsusime ühe siis appi ja lükkasime ta kahekesi välja. Tööjuures viskasin siis umbes 2,5m laia ja 20m pika tee oma autole koos parkimis kohaga, kus juures lumi ulatus vahepeal munadeni. Peale tööpäeva viskasin igaks juhuks lumelabida kah autosse. Kodu juures siis viskasin oma autole meie maja kõige sheffima parkimis koha, nüüd ei julge aind sõitma minna kuna muidu võetakse ära :D siis kaevasin ühe els kulleri välja ja viskasin maja eest natuke kõnniteed laiemaks.
See siis minu tänane tagasihoidlik heategu
Kes see ikka kiidab kui ise ei kiida, ma olen nii tubli :P

Kasutaja avatar
xr4
fanaatik
Postitusi: 833
Liitunud: 08 Okt 2006, 21:40
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Täitsa lumine läbuteema !

Postitus Postitas xr4 » 26 Mär 2008, 23:14

mullgi hommik algas sellega, et sõber helistas maja alt pool seitse et tule autot lükkama, selleks ajaks kui ma alla sain oli üks sierra mees ta välja lükand ja pärast lükkasime kahekesi ka sierra välja!

joppas et teisipäeval ostsin "uue" pereauto millel olid enamvähem lamellid all, sest sierraga poleks ma kuhugi liikund :lol:
XR4iPilt

Vasta